Jóga na Ostravici

Na lekcích jógy Královské zaměřené na mírně pokročilé se budeme věnovat převážně jemnějším ásanám, práci s vlastním tělem a dechem, a to tak, aby to bylo co nejvíce prospěšné pro tělo, páteř, svaly, vazy, šlachy, vnitřní orgány, i pro náš zdravotní stav celkově. Nebudou chybět nové ásany i dechové techniky, mezirelaxace, sdělení si léčivých účinků ásan, Pozdrav Měsíci apod. Třeba se i dotkneme filozofie jógy, stravy atd. a na konci lekce nezapomeneme na závěrečnou relaxaci.

Lekce staré klasické jógy Vás na chvíli zpomalí a pomohou vnímat více sám sebe a méně svět okolo.

Kdy?

Pravidelné lekce budou probíhat v pondělky a to od 26. 10. 2020 až do 21. 12. 2020 (9 lekcí).
V čase od 17:15 hod. Každá lekce potrvá cca 80 minut.

Kde?

HOTEL FREUD

Ostravice 190

Zadní sál hotelu Freud (Ostravice 190).

Jak?

S prázdným žaludkem 🙂
Po větším jídle je dobrý odstup minimálně 2 hodiny, po menší svačince stačí 1,5 hodiny.

Co s sebou?

Jógamatku/karimatku, pohodlné oblečení ideálně z přírodního materiálu a bez černé barvy (energetické důvody), deku na přikrytí, případně pití (v průběhu cvičení, pokud to není nutné, nedoporučuji konzumaci tekutin).

V prostorách se běžně chodí v botách, ale abychom mohli efektivně pracovat s dechem, je potřeba se vyzout, proto doporučuji si vzít přezuvky, případně chodit v sále bosky.

Před sálem nebo za závěsem v sále je možnost odložit si věci – zde poprosím o vypnutí mobilních telefonů, abychom si prostor zanechali co nejvíce prostý elektromagnetickému záření a také se vyhnuli případnému vyrušení např. při relaxaci.

Prosím, do sálu si vezměte pouze jen nezbytné věci a ostatní zanechejte za závěsem nebo před sálem.

Náplň lekce?

První minuty vždy věnujeme krátkému ztišení v leže či v nějaké jógové pozici, následuje zahřátí zpravidla prostřednictvím Pozdravu Slunci, poté příprava na ásany pomocí Dialogu s vlastním tělem, následují samotné ásany a poslední minuty budeme často věnovat ať už kratší či delší relaxaci, abyste z hodiny odcházeli s úsměvem na tváři i uvnitř :-).

Cena?

Cena za 9 lekcí je 1 080 Kč.
Studenti, nezaměstnaní a lidi ve složitější finanční situaci mohou využít zvýhodněnou cenu 900 Kč.

Nemáte-li zájem o pravidelné na sebe navazující lekce, je možné si zakoupit pouze danou hodinu za cenu 150 Kč (cena pro studenty, nezaměstnané a lidi ve složitější finanční situaci je 130 Kč). Jedná se tedy spíše o cenově zvýhodněný kurz s cílem se někam posunout a motivovat se k pravidelnému cvičení.

Ať už máte zájem o pravidelné lekce či lekce jednotlivé, je potřeba se přihlásit prostřednictvím formuláře dole (v případě jednotlivých lekcí navíc poprosím nejpozději v den lekce o zaslání sms, že přijdete na danou lekci).

Pokud by se ve Vašem životě objevila situace, třeba dlouhodobá nemoc, která by na 4 a více týdnů ovlivnila návštěvu kurzu, je možno vrátit 70% z částky, která by propadla nebo převést částku na další období.

Vaše dotazy ráda zodpovím na mejlu: petra@jogapodhorami.cz
Nebo telefonicky: +420 732 503 583
Těším se na Vás.
Péťa