Jóga na Bílé

Čeká Vás více než hodina a čtvrt staré klasické Královské jógy zaměřená na zlepšování zdravotního stavu, ulevování od bolestí zad, protažení svalů, vazů i šlach. Nečekají nás žádné krkolomné pozice, ani snaha se zapotit. Budeme pracovat s vlastním tělem jen v rámci příjemných pocitů a prospěšnosti pro naše tělo a vnitřní orgány. Lekce Vás na chvíli zpomalí a pomohou vnímat více sám sebe a méně svět okolo. Budeme klást důraz na správné dýchání, mezirelaxace a na sdělení si léčivých účinků každé ásany. Třeba se i dotkneme filozofie jógy, stravy a podobně. A na konci lekce nezapomeneme na závěrečnou relaxaci.

Kdy?

Pravidelné lekce začnou od úterý 27. 10. 2020 a budou probíhat každé úterý až do 22. 12. 2020 (celkem 9 lekcí).
V čase od 16:45.
Každá lekce potrvá cca 80 minut.

Kde?

Hotel Bauer – Bílá 148 (Konferenční místnost).

Co s sebou?

Jógamatku/karimatku, pohodlné oblečení ideálně z přírodního materiálu a bez černé barvy (energetické důvody), deku na přikrytí, případně pití (v průběhu cvičení, pokud to není nutné, nedoporučuji konzumaci tekutin).

V místě cvičení se běžně chodí v botách, ale abychom mohli efektivně pracovat s dechem, je potřeba se vyzout, proto doporučuji si vzít přezuvky, případně chodit v sále bosky.

V místnosti, kde budeme cvičit, bude prostor, kde si odložíme věci – zde poprosím o vypnutí mobilních telefonů, abychom si prostor zanechali co nejvíce prostý elektromagnetickému záření a také se vyhnuli případnému vyrušení např. při relaxaci.

Prosím, do sálu si vezměte pouze jen nezbytné věci.

Jak?

S prázdným žaludkem.
Po větším jídle je dobrý odstup minimálně 2 hodiny, po menší svačince stačí 1,5 hodiny.

Náplň lekce?

První minuty vždy věnujeme krátkému ztišení v leže či v nějaké jógové pozici, následuje zahřátí zpravidla prostřednictvím Pozdravu Slunci, poté příprava na ásany pomocí Dialogu s vlastním tělem, následují samotné ásany a poslední minuty budeme často věnovat ať už kratší či delší relaxaci, abyste z hodiny odcházeli s úsměvem na tváři i uvnitř :-).

Cena?

Cena za 9 lekcí je 1 080 Kč.
Občané s trvalým bydlištěm na Bílé mají lekce částečně hrazené Obecním úřadem – cena za 9 lekcí pro občany Bílé je 500 Kč.
Studenti, nezaměstnaní a lidi ve složitější finanční situaci, kteří nejsou občany Bílé mohou využít zvýhodněnou cenu 900 Kč.

Nemáte-li zájem o pravidelné na sebe navazující lekce, je možné si zakoupit pouze danou hodinu za cenu 150 Kč (cena pro studenty, nezaměstnané a lidi ve složitější finanční situaci je 130 Kč). Jedná se tedy spíše o cenově zvýhodněný kurz s cílem se někam posunout a motivovat se k pravidelnému cvičení.

Ať už máte zájem o pravidelné lekce či lekce jednotlivé, je potřeba se přihlásit prostřednictvím formuláře dole (v případě jednotlivých lekcí navíc poprosím nejpozději v den lekce o zaslání sms, že přijdete na danou lekci).

Pokud by se ve Vašem životě objevila situace, třeba dlouhodobá nemoc, která by na 4 a více týdnů ovlivnila návštěvu kurzu, je možno vrátit 70% z částky, která by propadla nebo částku převést na další lekce.

Vaše dotazy ráda zodpovím na mejlu: petra@jogapodhorami.cz
Nebo telefonicky: +420 732 503 583
Těším se na Vás.
Péťa